środa, 13 sierpnia 2014

fun


Hejcia ludzie!
Co tam u Was słychać? Wakacje się kończą ale nie chcę myśleć o tym negatywnie tylko w sposób pozytywny - że nadal są. Z tej okazji wybrałam się na dwudniowy wypad do Klaudii. Mam dla was kilka zdjęć, lecz to co się tam działo jest nie do opisania. Głupawki, śmiech, strach- wszystko na raz.
 Postanowiłyśmy coś we mnie zmienić… Tak zaczęła się moja metamorfoza. Zaczęłyśmy od wyregulowania brwi i był to pierwszy w moim życiu taki zabieg. Myślę, że te doznania nie dadzą mi spać po nocachByło strasznie xD. Kiedy pierwszy włos został na pęsecie pobiegłam do lustra, po czym stałam tam i ubolewałam nad tym faktem przez około 5 minut. Przy pięciu następnych było podobnie. Miałam zaszklone oczy. W tym nastroju kontynuowałyśmy cały proces.

Potem zabrałyśmy się za moje włosy. Do wykonania loków użyła lokówki stożkowej firmy Babyliss i spreju ochronnego Marion. Efekt prezentuje się następująco:

Z dalszego pobytu wynikło kilka filmików, które zaprezentuję wam później… Teraz planujemy obejrzeć kilka odcinków Pretty Little Liars. Później na spontanie :D
Buziaczki
Kinia

2 komentarze:

Dziękuję za komentarz! Zostaw link do siebie a na pewno zajrzę. :)